Movies
Ratings
109
Saw IVRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 1.5
Before MidnightRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5