Titles you rated
Shallow HalRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
BrickRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5