Movies
Ratings
163
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0