Titles you rated
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0