Movies
Ratings
115
DivergentRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
A Melody to RememberRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 5.0
CasperRated ★ 5.0
The Adventures of TintinRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0