Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0