Titles you rated
 Wonder WomanRated ★ 4.0 Wonder WomanRated ★ 4.0
 Get OutRated ★ 4.0 Get OutRated ★ 4.0
 Memories of MurderRated ★ 4.5 Memories of MurderRated ★ 4.5
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
 OrphanRated ★ 4.0 OrphanRated ★ 4.0
 War of the WorldsRated ★ 3.5 War of the WorldsRated ★ 3.5
 The Berlin FileRated ★ 4.0 The Berlin FileRated ★ 4.0
 The Sixth SenseRated ★ 4.5 The Sixth SenseRated ★ 4.5
 JumanjiRated ★ 3.0 JumanjiRated ★ 3.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
 The IncrediblesRated ★ 3.0 The IncrediblesRated ★ 3.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
 OldboyRated ★ 5.0 OldboyRated ★ 5.0
 Night at the MuseumRated ★ 4.0 Night at the MuseumRated ★ 4.0
 The PriestsRated ★ 4.0 The PriestsRated ★ 4.0
 Forrest GumpRated ★ 4.5 Forrest GumpRated ★ 4.5
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
 Confession of MurderRated ★ 4.0 Confession of MurderRated ★ 4.0
 The NotebookRated ★ 5.0 The NotebookRated ★ 5.0