Titles you rated
GreaseRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0