Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5