Movies
Ratings
94
MommyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5