Movies
Ratings
115
GladiatorRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 1.0