Movies
Ratings
22
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0