Movies
Ratings
135
La La LandRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0