Series
Ratings
58
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5