Titles you rated
May 18Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
SingRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0