Movies
Ratings
562
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 3.5- The Price of GoodbyeRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 2.5