Movies
Ratings
177
The King's WardenRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 0.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0