Movies
Ratings
1030
The King's WardenRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.5
FlightRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Overwatch Animated Short: Honor and GloryRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
PiperRated ★ 3.5
Dug's Special MissionRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0