Movies
Ratings
245
GhostbustersRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0