Movies
Ratings
75
SpectreRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0