Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
CometRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 1.0
The Suicide SquadRated ★ 1.5
American UltraRated ★ 2.5
BeowulfRated ★ 2.5
KlausRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
FinchRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 2.5