Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 0.5
Hello GhostRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 0.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
Back in ActionRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0