Movies
Ratings
233
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
My SunshineRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 2.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
- The Final SemesterRated ★ 3.5
- 404 Still RemainRated ★ 2.0
BurningRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5