Movies
Ratings
236
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 2.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5