Movies
Ratings
971
SinnersRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Jerry & Marge Go LargeRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Palm SpringsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Remains of the DayRated ★ 4.0
RudyRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.5
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 4.0
Logan LuckyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Field of DreamsRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.5