Movies
Ratings
105
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5