Movies
Ratings
52
BlindRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0