Movies
Ratings
915
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
AnthropoidRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Watching the DetectivesRated ★ 3.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.5
The Lost DaughterRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 3.0
HamiltonRated ★ 4.0
See How They RunRated ★ 2.5
Woman in GoldRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5