Movies
Ratings
91
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0- Whispering WaterRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
ThorRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 0.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0