Movies
Ratings
1627
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
BTS: THE RETURNRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
One Last Adventure: The Making of Stranger Things 5Rated ★ 3.5- SAVE THE GAMERated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Plan 75Rated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 3.5