Movies
Ratings
648
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0