Movies
Ratings
353
The Way HomeRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
DreamRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Training DayRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Never Been KissedRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Head-OnRated ★ 3.0
Between Love and HateRated ★ 3.0