Movies
Ratings
266
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
2046Rated ★ 2.0
Where the Wild Things AreRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
InfiniteRated ★ 1.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 0.5
The GodfatherRated ★ 4.0