Movies
Ratings
813
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0