Movies
Ratings
93
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0