Movies
Ratings
351
Past LivesRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Under the SunRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
To Be or Not to BeRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.5