Movies
Ratings
578
The First Slam DunkRated ★ 4.0
SABAKANRated ★ 3.0- Ghost HouseRated ★ 3.5
- The Starry nightRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5
Lu Over the WallRated ★ 3.5
Moomins on the RivieraRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Only YesterdayRated ★ 1.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
A Room with a ViewRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0- Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 5.0- The Trip to Squash LandRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.5