Movies
Ratings
380
Crazy RomanceRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Mile 22Rated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5