Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5- Ghost MessengerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0