Titles you rated
Spider-ManRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 1.0
Into the StormRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 0.5