Movies
Ratings
206
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
AlexanderRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5