Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5- Jung_eRated ★ 2.5
- UnlockedRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5- HeroRated ★ 1.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.5- Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.5