Movies
Ratings
445
MissingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.0- Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 1.5
Yes ManRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0