Movies
Ratings
825
The Shape of WaterRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0