Movies
Ratings
969- The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0- MaterialistsRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 2.5
- PilotRated ★ 2.0
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5
Just MercyRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
The MarvelsRated ★ 0.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0