Movies
Ratings
1222
Civil WarRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0