Movies
Ratings
191
American BeautyRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 0.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0