Movies
Ratings
930
Doctor StrangeRated ★ 4.0- Alice in EarnestlandRated ★ 3.5

John WickRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0