Movies
Ratings
129
The PiratesRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0