Movies
Ratings
395
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0